Майстер-клас з виготовлення ангеликів-охоронців для воїнів АТО

21 листопада 2014 о 18:00 |

21 листопада, в день святого архистратига Михаїла, о 18:00 в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» діти разом з майстринею Тетяною Федосенко виготовлятимуть ангеликів-охоронців для воїнів АТО. Запрошуємо усіх охочих на майстер-клас.

Вважається, що святий Михайло уособлює перемогу добра над темними силами: гримить грім — значить, святий Михайло бореться з нечистю. Нехай світло дитячих думок та чистих молитов у цей день додасть сили та наснаги нашим воїнам для боротьби за Україну. Крім того, архистратиг війська Господнього вважається покровителем військових. Давній герб столиці України прикрашений образом архистратига Михаїла з мечем, якого український народ вважає хранителем Києва.

Жінок та дівчат запрошуємо долучитись до випікання пиріжків із капустою та медових пряників. Також відбудеться збір коштів, продуктів та теплих речей для потреб військових.

Люди вірять, що в цей день із св. Михайлом сам Бог ходить у вигляді старця по землі й перевіряє чи милосердні ми до вбогих та знедолених.

Захід відбувається у рамках Мистецької Оборонної Толоки «Захистимо Батьківщину Разом!». Під час події відбуватиметься збір необхідних речей та коштів для українських бійців.

Автор янгола на світлині – Ірина Суліковська

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати