Майстер-клас із виготовлення листівок в японській техніці “ошібана”

6 червня 2014 о 19:00 |

6 червня 2014 року о 19:00 запрошуємо в Музей Івана Гончара (Київ, вул. Лаврська, 19) на майстер-клас із виготовлення листівок в японській техніці “ошібана” (пресована флористика). Ви матимете чудову нагоду власноруч із сухих рослин створити неповторну листівку своїм близьким та рідним.

Мистецтво ошібана – це чудова можливість проявити свій смак, фантазію, знання основних властивостей рослин, це – збереження краси та витонченості живих квітів. Флористи створюють пейзажі, орнаменти, натюрморти, сюжетні картини і навіть портрети, прикрашають предмети інтер’єру – годинник, шкатулки і т.д. Оволодіти технікою ошібани під силу кожному. Головне – дати волю своїй фантазії.

Вартість: 30 грн.

Необхідний попередній запис за телефоном 044 406 81 66, 050 290 17 31 (кількість місць обмежена)

Важливо!
Перед майстер-класом з 18:00 відвідувачі матимуть можливість безкоштовно оглянути експозицію виставки «Таємниця японських візерунків».

Детальніше про мистецтво ошібана
Мистецтво ошібана (буквально – засушена квітка) сягає своїми витоками в середні віки. Ошібана була обов’язковою складовою у навчанні воїнів – самураїв (крім володіння зброєю і написання ієрогліфів). Їх завданням було в момент творчості навчитися перебувати в стані повної присутності (тут і зараз). Картина із сухоцвітів, зроблена руками майстра, була ключем для учня, котрий обрав цей шлях.
Сучасний живопис із сухоцвітів більше відома як пресована флористика. Зібрані рослини сушать під пресом (звідси – пресована флористика), стежать за тим, щоб рослина максимально зберігала свій природний колір і форму.
Ошібана вже давно перестала бути тільки японською творчістю. Сьогодні живопис із сухоцвітів – захоплення багатьох людей і на Сході, і на Заході, і на американському континенті.
Важко описати той стан, коли входиш в кімнату, заповнену рослинами… Стан насолоди, задоволення, спокою…
Працюючи з висушеними під пресом квітами і створюючи видумані листівки, картини, панно, ми, в першу чергу, згадуємо, що всі ми діти природи. Це чудовий спосіб виразити свою любов друзям і близьким. І найцінніше – створення квіткових картин сприяє збереженню гармонії в сім’ї.

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати