Майстер-клас з іконопису: «Ікона як мистецтво, віра і життя»

22 березня 2019 о 17:00 |

Для всіх хто займається іконописом професійно та для тих, хто тільки розпочав цікавитись іконописом, відбудеться значна подія в Музеї Івана Гончара 22 березня 2019 року о 17.00 – перший ознайомчий демонстраційний майстер-клас з іконопису школи «Просопон» («Prosopon», New York, USA), яка бере свої витоки в давній традиції візантійського стилю мистецтва іконопису 14-16 століть.

Майстер пише стародавньою «технікою плаві» з використанням лише натуральних матеріалів, таких як золото та яєчна темпера, на основі мінералів, оліфи та інших.

Філії школи «Просопон» (термін в грецькому богослов‘ї – образ Божий) відкриті в США, Англії, Греції, Росії, Фінляндії, Польщі та Естонії.

Це знання – багаторівневе, так як містить основи іконографії, ознайомлення з матеріалами, які застосовуються в іконописі, самою технікою іконописання. Означення поняття іконології – розуміння ікони як принципу життя. І кожного разу, завдяки отриманим знанням, відкриваються нові грані не лише секретів майстерності в іконописанні, але і всередині наших душ народжується софійний творчий імпульс, який спонукає до внутрішнього осмислення життя і споглядання Божих накреслень зримих в написаній ікони.

Вартість: Повний квиток для 1 особи – 50 грн.

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати