Лекція «Знайди свою Долю» від Школи майбутніх Батьків-Матерів України

30 листопада 2013 |

30 листопада 2013 року о 13.00 запрошуємо в Музей Івана Гончара на лекцію «Знайди свою Долю» від Школи майбутніх Батьків-Матерів України, засновниками якої є подружжя поетеси Антоніни Іванівни та кобзаря Василя Степановича Литвинів.

У безлічі сьогоденних проблем, що не день, все пекучішою стає потреба виховання молоді як майбутніх Батьків-Матерів. Сьогодні ми всьому вчимо наших дітей, даємо найновітнішу інформацію і наукові знання, але не вкладаємо в них почуття відповідальності за майбутні покоління, за процес творення майбутнього нашого народу. Тому стан поєднання пар та подружнього життя сьогодні в трагічному стані, а народжуваність та здоров’я новонароджених – у катастрофічному.

Тільки той народ матиме щасливе майбутнє, котрий піклується перш за все про виховання майбутніх поколінь і передачу їм вікової мудрості і надбань свого народу.

Саме на відродження правічних знань та звичаїв зі створення міцної, свідомої та щасливої Родини, що є основою самобутнього Народу, направлений проект «Школа майбутніх Батьків-Матерів України».

Програма заходу охоплює наступні питання:
* звичаї і обряди українського народу щодо поєднання подружніх пар;
* моральні принципи щодо поведінки молоді і сучасність;
* згубні наслідки втрати традиційних обрядів і звичаїв власного народу;
* староукраїнські оповіді та легенди як напрямок виховання молодого покоління та ін.

На зустрічі ви матимете змогу відчути силу українських кобзарських пісень у виконанні Василя Степановича Литвина та поринути у дивовижний світ казок та легенд від Антоніни Іванівни Литвин.

Будемо раді бачити Вас на нашому заході!

Деталі про захід – http://vk.com/lekzia_bm
Деталі про проект – http://vk.com/batkymateri

Контакти:
067 239 26 27 – Максим
067 515 36 44 – Тетяна

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати