Лекція «Збереження генетичної сутності – невмирущість нації». Антоніна та Василь Литвини

14 грудня 2013 |

14 грудня 2013 року о 13.00 запрошуємо в Музей Івана Гончара на лекцію «Збереження генетичної сутності – невмирущість нації» від Школи майбутніх Батьків-Матерів України, засновниками та вісниками проекту є подружжя поетеси Антоніни Іванівни та кобзаря Василя Степановича Литвинів.

«Українці — це нація, що її віками витісняли з життя шляхом фізичного знищення, духовної експропріації, генетичних мутацій, цілеспрямованого перемішування народів на її території, внаслідок чого відбулася амнезія історичної пам’яті і якісні втрати самого національного генотипу. Образ її спотворювався віками, їй приписувалася мало не генетична тупість, не відмовлялося в мужності, але інкримінувався то націоналізм, то антисемітизм. Велике диво, що ця нація на сьогодні ще є, вона давно вже могла б знівелюватися й зникнути. Фактично це раритетна нація, самотня на власній землі… Вона чекає своїх філософів, істориків, соціологів, генетиків, письменників, митців. Неврастеників просять не турбуватись.»
Ліна Костенко

Сьогодні надзвичайно важливо спрямувати сили на збереження правічної сутності українця-особистості. З усіх боків ми зазнаємо негативного впливу реклами, нам щохвилини нав’язують, що, не вживаючи певні напої, їжу, не одягаючись в дорогий одяг, – ми не зможемо прожити гідне щасливе життя..Чи можливо ми просто звикли до думки, що ми постійно є і маємо бути залежними…?

Створення Школи майбутніх Батьків-Матерів України – є покликом душі, палким бажанням відновити ту незалежність думки та дії, яка завжди високо цінувалась серед нашого народу. На зустрічах школи висвітлюватимуться ті питання, які є вкрай важливими для відновлення неповторної сутності українця-творця.

Питанням збереження здоров’я на фізіологічному та духовному планах присвячена друга лекція Школи Майбутніх Батьків-Матерів України «Збереження генетичної сутності – невмирущість нації».

Програма заходу охоплює наступні питання:

  • Особливості фізіології організму дівчинки у підлітковому віці.
  • Особливості фізіології організму хлопчика у підлітковому віці.
  • Вплив алкоголю, нікотину і наркотиків на людський організм, зокрема на генетичний код. Звиродніння людини спричинене шкідливими звичками.
  • Шкідливість передчасних статевих стосунків. Згубні наслідки і злочинність абортів.

На зустрічі ви матимете змогу прослухати виступ представника організації «Твереза Україна», отримати безліч безцінних порад щодо покращення здоров’я від Віктора Валентиновича Бабія – лікаря, керівника проекту Ладувального центру, практика козацького характерництва, Євтушенко Ірини Григорівни – лікаря-гінеколога, а також прослухати виступ Антоніни Іванівни Литвин про важливість збереження унікальної сутності українців, закладеної нам з витоків існування нації.

Будемо раді бачити Вас на нашому заході!

Деталі про захід:
http://vk.com/lekzia2_bm

Деталі про проект:
http://vk.com/batkymateri
https://www.facebook.com/groups/559910317423930/

Контакти:
067 239 26 27 – Максим
067 515 36 44 – Тетяна

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати