Лекція-дискусія “Народна музика як відображення будови та законів Всесвіту”

8 квітня 2014 о 18:00 |

8 квітня 2014 року о 18:00 запрошуємо до Мистецької галереї Музею Івана Гончара на ввідну лекцію-дискусію “Народна музика як відображення будови та законів Всесвіту”.

Багаторічний досвід спілкування з народною музикою фольклориста Іллі Фетисова, дослідження її особливостей та закономірностей, спостереження за автентичними виконавцями відкрили нові глибини пісенної традиції. Дослідник стверджує, що люди в селах не просто співають, а ловлять пульсації Всесвіту, транслюють через себе структури світобудови. Питання видасться дискусійним для багатьох науковців та дослідників народної музики.

Отож, запрошуємо усіх охочих до обговорення, головними тезами якої будуть:

  • Що таке музика; Душа та тіло народної музики; Обман органів чуття; «Жива» та «мертва» музика; Різні погляди на будову музики.
  • Фізика свідомості (явища, що відбуваються у нашій свідомості); Прискорення, уповільнення, темп, рух-життя, музична інерція, музична та текстова рима; Фрактали, диссиметрія та життя; Ефект казкової «мертвої води»; Метр (пульсація) визначення події.
  • Вторинне виконавство очима автентичних виконавців; Прискорення – «карма» усіх вторинних фольклорних виконавців чи нерозуміння причини; Музика як засіб керування людьми. Оплакування чи оспівування гріха.

Лекцію доповнять відео та аудіоматеріали з багаторічних фольклорних записів лектора.

Лектор – керівник фольклорного ансамблю «Божичі» Ілля Фетисов.

Вхід вільний

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати