Культурний декрет в Музеї Івана Гончара

28 липня 2018 |

Музей Івана Гончара долучається до проекту Культурний Декрет – музейні зустрічі для батьків з малюками.

В суботу, 28 липня о 11:00 запрошуємо матусь, татусів, бабусь, дідусів та дітлахів 0-3 років на першу родинну зустріч.

Культурний Декрет – проект групи Київ дружній до батьків і малюків, створений для мистецького дозвілля батьків з дітьми віком від 0 до 3 років.

Цієї суботи в Музеї Івана Гончара батьки зможуть познайомитися із – виставкою традиційного українського чоловічого вбрання кінця ХІХ — середини ХХ століття «Чоловіча Nоша».

Проект покликаний ознайомити глядачів з особливостями, різноманітністю й естетикою чоловічого вбрання, а також крізь призму одягу, зміною його елементів або вигляду, відобразити життєве коло чоловіка. У музейному просторі представлено традиційну ношу хлопчиків і підлітків, парубків і наречених, зрілих чоловіків і чоловіків похилого віку, що доповнені речами побуту, а також давніми світлинами з мистецького історико-етнографічного альбому Івана Гончара «Україна та Українці».

Для найменших наших відвідувачів ми підготували простір ігор з колекцією традиційних іграшок – виключно екологічних, створених руками народних майстрів: дерев’яними кониками, пташками, тарахкальцями, деркачами…

Кількість місць обмежена.

Вартість: 100 грн.

Обов’язкова попередня реєстрація –  http://bit.ly/kulturnyy-dekret-cholovicha-nosha

Якщо маєте питання, зателефонуйте нам: 280-52-10

Щоб слідкувати за іншими подібними екскурсіями у Києві, долучайтеся до спільноти Культурний декрет – музейні зустрічі для батьків з малюками.

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати