Культурно-освітні заходи в інтерактивному виставковому просторі “ТВОРЧІСТЬ СВОБОДИ: (р)еволюційна культура Майдану”

3, 4, 5, 6, 7 грудня 2014 |

Запрошуємо на культурно-освітні заходи в інтерактивному виставковому просторі “ТВОРЧІСТЬ СВОБОДИ: (р)еволюційна культура Майдану”!

3 грудня (середа)
Початок о 18.00 год.

Презентація проекту «РОДОВІДсіч – життя без бід!»

Світоглядно-оздоровчий табір РОДОВІДсіч вперше був створений та проведений у червні – вересні 2014 року. Кожні два тижні 120-180 дітей зі сходу та заходу України перебували в унікальному екопросторі Національного музею народної архітектури та побуту (у селі Пирогові). Вони проходили школу «Пересвіт» (фріфайт-конфу), відвідували серію майстер-класів зокрема зі співу, танців, верхової їзди, лучництва, активно спілкувалися, приятелювали і відпочивали.
У програмі вечора – показ коротких відеофільмів про школу та досвід її проведення, а також зустріч із засновником РОДОВІДсічі – Ігорем Дідковським та дітьми-переселенцями із сходу країни.

Вхід на презентацію – вільний!

4 грудня (четвер)
Початок о 18.00 год.

Презентація книги «Слово Майдану»

Бібліотека Майдану запрошує всіх на свою першу презентацію в рамках інтерактивного виставкового проекту “ТВОРЧІСТЬ СВОБОДИ: (р)еволюційна культура Майдану”!

Книга “Слово Майдану” являє собою унікальне видання зі ста оповідань учасників та очевидців тих зимових подій! Це спогади представників майже всіх служб, підрозділів, напрямків і рухів Майдану, які авторові – Олегові Віноградову – вдалося записати на диктофон безпосередньо у самому епіцентрі подій.

Окрім зустрічі з автором паном Олегом, на вас також чекають щирі історії безпосередньо від самих героїв книги.
Будемо безмежно всім раді у відродженому культурно-просвітницькому просторі Бібліотеки Майдану в Музеї Івана Гончара!

Вхід на презентацію – вільний!

5 грудня (п’ятниця)
Початок о 18.00 год.

Майстер-клас з розмальовування касок та усних розповідей про те, як цей вид мистецтва зародився і розвивався на Майдані від одних із ініціаторів і колекціонерів цього барикадного хендмейду – представників Спілки художників Українського Дому та Мистецької сотні: Ігоря Левченка, Наталі Кадін-Фесенюк, Юрка «Пікассо».

6 грудня (субота)
Початок о 17.00 год.

Нічна Варта. Новий Формат і Музей Івана Гончара запрошують на вечір Музики Гідності. Гості вечора – Антоніна Юша-Криса – скрипка та Орест Криса – вокал, гітара, альт, перкусія. На заході також буде проводитись збір коштів на реабілітацію поранених в АТО бійців.

7 грудня (неділя)
Початок о 17.00 год.

Презентація фільму «Чорний зошит Майдану»

Документальний альманах «Чорний зошит Майдану» знімався студентами 2-го режисерського курсу Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І.К. Карпенко-Карого протягом чотирьох місяців. На Майдані вони не лише шукали своїх героїв, знімали їх та монтували, а й працювали волонтерами. Це історії про людей, для яких Майдан став невід’ємною частиною їхнього життя. Від танців і співів у грудні до перших пострілів в січні, від щастя і ейфорії до виснаження і втоми. Це історії про людей, що відстояли свою гідність і готові боротись далі, це розповіді, в яких емоції важливіші за слова. Революція очима студентів, які дивились і бачили, шукали і знаходили… Отже… 13 особистостей. 13 пристрасних камер. 13 своєрідних поглядів на світ.

Слідкуйте за анонсами про події (можливі зміни) на: www.honchar.org.ua, www.facebook.com/honchar.museum, www.facebook.com/pages/Музей-Майдану

і приходьте у цей простір Свободи – це Ваш Культурний Майдан, творімо Майбутнє вже прямо тут і зараз…

МІСЦЕ: Музей Івана Гончара, вул. Лаврська, 19.
Тел. для довідок: (044) 288-92-68, (044) 360-90-77 / honchar_museum@ukr.net

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати