Круглий стіл «Розмаїття нематеріальної культурної спадщини як ресурс економічного розвитку України»

11 листопада 2014 10:00-12:00 |

11 листопада 2014 року в рамках Всеукраїнської конференції «Розмаїття нематеріальної культурної спадщини як ресурс економічного розвитку України» у Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара відбудеться круглий стіл «Розмаїття нематеріальної культурної спадщини як ресурс економічного розвитку України».

Подія відбудеться за участі представників ГО «Міжнародний центр розвитку культурного розмаїття», Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара», Українського центру культурних досліджень, Експертної ради з питань нематеріальної культурної спадщини при Міністерстві культури України та інших незалежних експертів у цій сфері.

Метою круглого столу є заохочення до діалогу зацікавлених сторін та підвищення обізнаності щодо питань нематеріальної культурної спадщини.

Круглий стіл відбуватиметься у форматі дискусій з актуальних питань охорони нематеріальної культурної спадщини та підвищення її ролі для розвитку суспільства.

Серед питань, які планується обговорити під час круглого столу, передбачені такі:

1. Світові виклики і тренди у сфері культурної спадщини.
2. Роль та функції державних органів й інституцій у сфері охорони культурної спадщини (в т.ч. нематеріальної).
3. Культурна спадщина як елемент ідентифікації, реабілітації та об’єднання нації.
4. Звіт України про виконання Конвенції про охорону нематеріальної культурної спадщини.

До участі у круглому столі запрошуються представники органів влади, державних і приватних інституцій культури (музеїв, заповідників, центрів культури, наукових установ, архівів, бібліотек тощо), громадського сектору (в т.ч. окремих осіб-практиків у сфері нематеріальної культурної спадщини або носіїв елементів НКС), майстрів народного мистецтва, ЗМІ тощо.

Результатом проведення круглого столу мають стати пропозиції щодо необхідних змін в українському законодавстві, актуалізації практик охорони культурної спадщини України (матеріальної та нематеріальної) як на території самої держави, так і за її межами, а також пропозицій до стратегії розвитку культури.

Дата проведення: 11 листопада 2014 року
Час проведення: 10.00 – 12.00
Місце проведення: вул. Лаврська 19, «Музей Івана Гончара»
Кількість учасників круглого столу 50 осіб.

Попередня реєстрація є обов’язковою.

Заявку (Аплікаційна форма) слід надсилати на електронну адресу: sp@iccdd.orgmailto:nmnapu@ukr.net (позначка – «Конференція») до 3 листопада 2014 року (включно). Аплікаційна форма: http://goo.gl/BdckF5

Довідки за телефоном: +38 067 4832962 (з 10-00 до 18-00)
Контактна особа: Дарія Кабанець.

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати