Концерт “Різдвяне диво”

10 січня 2013 |

10 січня 2013 року о 18:00 в рамках програми «Музичні зустрічі в Музеї Івана Гончара» запрошуємо на концерт «Різдвяне диво».

У святкуванні Різдва по-українськи відображено самобутній колорит нашого народу, його духовні ідеали, народні звичаї та обряди. Ця подія пробуджує в наших душах чесноти нації. Свято народження Нового Сонця (у дохристиянську добу) та Сина Божого (у християнські часи) відзначають цілим комплексом обрядодійств, колядками, традиційними різдвяними стравами, в обрамленні символічних атрибутів.

Цьогоріч Музей Івана Гончара запрошує на музичну феєрію Різдвяного дива, яке подарує глядачам виступ Камерного хору «ПЕКТОРАЛЬ» Київського міського будинку вчителя. У виконанні одного з найкращих аматорських хорових колективів України ви почуєте українські народні колядки та щедрівки в обробках українських та іноземних композиторів.

Камерний хор «Пектораль» було створено у вересні 1998 року. Це об’єднання молодих співаків, більшість з яких мають вищу музичну освіту. Одним із його засновників і диригентом є Андрій Карпінець, випускник Київської Національної музичної академії України. Хор «Пектораль» нагороджений дипломом Міжнародної програми «Мистецький Олімп України». З великим успіхом цей колектив гастролював у Норвегії, Італії, Естонії, Литві, Словаччині, він є лауреатом багатьох Міжнародних конкурсів та фестивалів, зокрема у м. Кишинів (Молдова), м. Варна (Болгарія), м. Івано-Франківськ (Україна), м. Берген (Норвегія), м. Вільнюс (Литва), м. Олбія (Італія), м. Москва (Росія).

У концертній програмі також візьмуть участь талановиті музиканти, студенти Національної музичної академії України ім. Петра Чайковського: Ігор Єрмак (флейта), Дмитро Пашинський (кларнет), Віталій Фізер (фагот) та студентка Київського Інституту Музики ім. Рейнтгольда Глієра: Шніт Оксана (фортепіано), які виконають твори композиторів Яна Зеленка (Чехія), Джона Вільямса (США) та Ніколаса Хупера (Великобританія).

Share Button

Один відгук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати