Концерт італійського хору G.E.V. з м.Віченца (Італія)

4 травня о 18:00 |

4 травня о 18:00 запрошуємо до Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара» на концерт італійської хорової музики у виконанні хору G.E.V. з м.Віченца (Італія).

На запрошення народної хорової капели «Дніпро» Київського національного університету імені Тараса Шевченка до Києва приїздить хор G.E.V. з міста Віченца (Італія).

Хор G.E.V. був заснований в 1962 році як чоловічий хор, з часом – стає мішаним. В результаті тридцятирічного дослідження народних пісень регіону Венето колектив випустив кілька платівок, зокрема «Народні пісні регіону Венето». Докладніше про хор GEV.pdf

Учасники хору багато гастролюють, зокрема хор брав участь в різних фестивалях: Марракеш (Марокко), Сицилія (Італія),  Жерза (Франція), Рудольштадт (Німеччина), Карловац (Хорватія), Берум (Норвегія), Кордоба (Мексика) тощо, поширюючи народну пісню регіону Венето.

В приміщенні Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара» хор G.E.V. виконає духовні та народні твори в обробках Джузеппе Де Марзі, Марко Майєро, а також пісні з опер Джузеппе Верді.

Художній керівник хору G.E.V.: Алессандро Маріні.

ВХІД – 30 грн.

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати