Концерт Electro Jazz Folk Project

13 листопада 2015 о 19:30 |

13 листопада о 19:30 в НЦНК “Музей Івана Гончара” (вул. Лаврська, 19) відбудеться концерт Electro Jazz Folk Project. Автори та виконавці: Максим Бережнюк та Максим Шоренков.

Квитки на концерт можна придбати в касі музею, ціна 120 грн.

Electro Jazz Folk Project – новий проект двох яскравих та самобутніх музикантів-віртуозів Максима Бережнюка та Максима Шоренкова. Їх музика – це синтез народного мелосу, запальних ритмів і терпких джазових гармоній у поєднанні з яскравою харизмою творців. Під час дійства буде представлено інноваційний винахід композитора та музиканта Максима Шоренкова FILAMENT SHOW, що відкриє для Вас нові музичні світи. Цей винахід вже проаналізований у дисертації про синтез художніх засобів у сучасній культурі. Його з впевненістю можна назвати досягненням сучасної української культури в контексті світових музичних тенденцій.

Максим Бережнюк – віртуозний виконавець на народних духових інструментах.
Має у власній колекції більше 100 народних духових інструментів України та світу. Учасник та лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів. Зі своїми сольними виступами побував в багатьох містах України і за кордоном (Росія, Литва, Чехія, Швеція, Німеччина, Франція). Соліст Академічного ансамблю української музики “Дніпро”, лідер етно рок гурту The Doox. Його гру на народних духових можна почути у піснях таких гуртів: “Олег Скрипка та Ле Гранд Оркестра”, “Та Рута”, “MERVA”, “Астарта”, “SkyTrix”, “Ляпис Трубецкой”, ILLARIA, ЯРМАК.

Максим Шоренков – піаніст Х-фактора, композитор-імпровізатор, концерти якого з незмінним успіхом проходять по всьому світу. Учасник та лауреат Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів та фестивалів. Член спілки композиторів України. Володар премії Тарковських. Автор нових прийомів звуковидобування – Нитки Шоренкова. Максим Шоренков створив велику кількість проектів у різних жанрах і напрямах для виконавців України та світу.

Організатори:
• НЦНК “Музей Івана Гончара”
• Компанія In-Jazz

 

plakat_A3_folk_jazz_project

 

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати