Концерт “Дивині” 19: фольклор Донбасу як дивина

3 грудня 2017 |

Прес-реліз
Національний центр народної культури “Музей Івана Гончара”
ЗАПРОШУЄ
3 грудня о 16:00
Концерт
“Дивині” 19: фольклор Донбасу як дивина

3 грудня 2017 року о 16:00 Національний центр народної культури “Музей Івана Гончара” та Народний театр фольклорної пісні “Дивина” запрошують на концерт до 19-річчя колективу!

Гурт дівчат, закоханих в народну пісню в її автентичній красі та первісному звучанні, покаже в програмі ліричні пісні про долю, кохання, життя на чужині, а також солдатські й трішки жартівливих (бо вже час готуватися до зимових святок i вечорниць).
Співачки впевнені: “Хоч наших бабусь вже майже не лишилось, але їхні пісні мають жити і надихати на життя!”.
Тож приходьте, щоб познайомитись, або й відкрити для себе нові грані Сходу України!

Для довідки
Народний театр фольклорної пісні “Дивина” був створений в Донецькому національному університеті наприкінці 1998 р.
В репертуарі колективу представлені українські народні пісні різних жанрів. Більшість з них записані у фольклорних експедиціях в Україні (Донецька, Харківська, Полтавська області) або в українській діаспорі (чорноморські станиці Кубані, українські села Західного Сибіру, Алтайського краю). Деякі зразки запозичені з репертуару дружніх колективів (Київщина, Рівненщина, Волинь).
За роки існування гурт “Дивина” був учасником більше ніж 50 міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних фольклорних фестивалів. Побувала у Німеччині, Чехії, Словаччині, Росії, Латвії та Південно-африканській республіці. Колектив гурту був учасником звітних концертів Донеччини у Палаці «Україна» (2001, 2004 рр.) та в Національній опері (2009 р.).
Зараз гурт у Києві, досліджує та демонструє переважно пісні Донеччини, оскільки хоче зберегти фольклор своєї батьківщини.

Вартість вхідного квитка до музею: для дорослих – 30 грн., для школярів, студентів та пенсіонерів – 10 грн., за бажанням – добровільні внески на розвиток “Дивини”.

Додаткова інформація:
facebook.com/FolkTeatrDyvyna
(050) 953-07-10, Юлія Куліненко

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати