Конкурс дитячих історій “Добрі справи святого Миколая”

21 грудня 2014 10:00-12:00 |

21 грудня 2014 року з 10.00 до 12.00 в Музеї Івана Гончара відбудеться Конкурс дитячих історій “Добрі справи святого Миколая”.

Дорослі і діти з нетерпінням чекають на одне з найбільших народних свят – День святого Миколая. Кожен знає, що в ніч на 19 грудня Микола Чудотворець вирушає у казкову подорож. Мандрує народний улюбленець світом, несе свої подарунки слухняним діткам, допомагає людям, що потрапили в біду. Багато народних легенд можуть розповісти нам про ці дивовижні мандри.

А як Ви думаєте, які пригоди трапляються зі святим Миколаєм в наш час? На які подарунки від цього доброго старого ми з Вами можемо чекати сьогодні? Музей Івана Гончара запрошує всіх бажаючих створити свою власну історію про добрі справи св. Миколая.

Етапи конкурсу:

1. Пропонуємо діткам вигадати свою історію про добрі справи Св. Миколая. Попередньо подумайте над сюжетом, при створенні якого потрібно використати таких персонажів: Св. Миколай, дитина, батьки, ангел, подарунок або добра справа, антигерой чи перешкода на шляху її виконання.

2. Для реєстрації надішліть нам свої ідеї (приблизну назву або короткий опис розповіді) на електронну адресу: exposition.honchar@gmail.com

3. 21 грудня (неділя), з 10.00 до 12.00 приходьте на святкування до Музею Івана Гончара. Співробітники музею запропонують Вам створити ілюстрацію до своєї розповіді і презентувати її.

4. На наступний день буде визначено переможця конкурсу. Три найцікавіші історії буде опубліковано на сайті музею. Крім того, переможці отримають святкові подарунки!

В разі виникнення запитань просимо звертатись за телефонами: Life: 063-036-61-91(Валерія), Kyivstar: 067-217-16-11 (Оксана).

З нетерпінням чекаємо на Ваші історії!

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати