Кобзарський концерт та відкриття виставки Георгія Ткаченка

12 травня 2017 о 17:00 |

12 травня 2017 о 17:00 запрошуємо на Кобзарський концерт та відкриття виставки з нагоди 119 річниці від дня народження Георгія Ткаченка – бандуриста, художника, архітектора.

Ткаченко Георгій Кирилович – основоположник Київського кобзарського цеху. Після Другої світової війни він залишався єдиним в Україні і світі, хто грав на народній (старосвітській) бандурі та виконував традиційний кобзарський репертуар – канти, псальми, думи, історичні, козацькі пісні, які доніс до нас у неспотвореному вигляді. Вміння грати на традиційній бандурі, кобзарські рецитації і філософію кобзарства як явища він перейняв ще під час першої української революції у Харкові від тодішніх харківських бандуристів, а найбільше – від знаменитого Петра Древченка. Їх Ткаченко передавав багатьом своїм учням.

Георгій Ткаченко також відомий художник, роботи якого зберігаються в багатьох музейних збірках міст Києва, Львова, Кам’янця-Подільського, Переяслав-Хмельницького, Яготина та в приватних збірках. Частина творів художника міститься і в Музеї Івана Гончара.

Вдячні учні і послідовники Георгія Ткаченка вшановують пам’ять свого вчителя щорічними заходами до дня його народження.

Цього ж дня відбудеться відкриття виставки художніх творів Георгія Ткаченка з приватного зібрання Василя Перевальського та збірки музею. На виставці будуть представлені роботи різних періодів творчості художника, виконаних у техніці акварельного та олійного живопису.

Відкриття виставки о 17:00.
Початок вечора і концерту о 18:00.

Вхід вільний

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати