Історико-документальна виставка “Ми звинувачуємо!”

25 листопада - 4 грудня 2016 |

25 листопада 2016 року о 17.00

запрошуємо на відкриття історико-документальної виставки

“МИ ЗВИНУВАЧУЄМО! 

ГОЛОДОМОР 1932-1933 РОКІВ – ГЕНОЦИД УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ”.

Виставку присвячено подіям 1932-1933 рр., розгортанню Й.Сталіним війни проти селян, яка набула форм терору голодом. Запровадження режиму “чорних дощок”, заборона поширення інформації про голод, запровадження паспортної системи разом із заборонами на виїзд за межі України, офіційна відмова приймати допомогу голодуючим від Міжнародного Червоного Хреста та інших благодійних організацій – усе це є ознаки геноциду та прямі докази зумисності Голодомору. Помилково думати, що голод своєю кістлявою рукою душив лише українське село – люди сотнями помирали на вулицях українських міст.

На цій виставці, підготовленій Українським інститутом національної пам’яті, представлені документи вищих партійних та державних органів влади, які свідчать про їхні свідомі дії, спрямовані на організацію Голодомору, та їхню повну обізнаність з ситуацією на місцях. Творцями Голодомору названо Сталіна, його найближче оточення в Москві та помічників в Україні.

У 2006 році Верховна Рада ухвалила закон про визнання Голодомору геноцидом, проте до цього часу в суспільстві є сили, які опираються поширенню правди про ті страшні події. Україна мусить зробити все, щоб пам’ять про невинно згублених збереглася довічно. Саме тому фінал виставки тісно пов’язаний з проблемами сучасності, боротьби за визнання Голодомору геноцидом, формування політики пам’яті про страшну трагедію, яка не може бути забутою.

Відвідати виставку можна щодня, крім понеділка, з 25 листопада до 4 грудня з 10.00 до 17.30

ЛАСКАВО ПРОСИМО!

image2

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати