Інтерактивна лекція “Художні практики під час політичної кризи”

10 лютого 2015 о 18:00 |

10 лютого 2015 року о 18.00 запрошуємо в Музей Івана Гончара на інтерактивну лекцію “Художні практики під час політичної кризи”, яку проведе культуролог Валерія Карпань. Лекція пройде у виставковому просторі «Творчість Свободи…».

Валерія Карпань, культуролог, старший науковий співробітник Музею Івана Гончара, ініціює розмову-дискусію про окремі персоналії та художні явища, які реалізувалась на тлі світових воєн і революцій.

На зустрічі дізнаємося більше про досвід світового мистецтва часів першої світової війни, жовтневого зриву, про реакцію українських сучасних художників на соціально-політичну кризу подій сьогодення. Подумаємо про стратегію мистця, який творить в умовах загострення політичної кризи, і спробуємо відповісти на запитання а чи доречна назагал художня діяльність під час кровопролитних протистоянь.

Яким чином можлива трансформація суспільства і ухиляння від офіційної міфології? Як не піддатися страху перед соціальною відповідальністю і продукувати такий художній твір, який спонукав би глядача до співучасті? Поговоримо і про можливий вияв критичної позиції художника, котрий набуває особливих прочитань і змістів у часи політичної кризи.

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати