Тренінг «Голос» та “Ритм” від Іллі Фетисова

18-19 лютого 2017 |

Серія тренінгів від фольклориста, керівника фольклорного ансамблю «Божичі» Іллі Фетисова для розвитку голосу та відчуття «живого» ритму. Тренінг складається з двох частин: 1-ша присвячена голосу та диханню (тренінг “Голос”, 18.02), 2-га – диханню та ритму (тренінг “Ритм”, 19.02).

Тренінг «Голос» розрахований на широке коло осіб, зацікавлених у позитивних змінах у володінні своїм голосом. Ви зможете опанувати вміння не втомлювати свій голос, видобувати гучний звук при мінімізації тиску на голосові зв’язки, опанувати навики легкості та летючості звуку, навчитеся керувати диханням та використовувати дихання як засіб організації музики. Всі вправи скеровані на активізацію звучання грудного резонатора.

Тренінг «Ритм» розрахований на музикантів різних стильових напрямків, як вокалістів, так і інструменталістів, але може бути корисний для всіх осіб, які цікавляться темою «живої» музики. Заняття не передбачають наявності професійних навичок співу чи гри на музичних інструментах.

Заняття побудовані на технічних вправах і не передбачають вивчення будь-якого музичного/пісенного матеріалу. В залежності від складу учасників акцент може бути зміщено на різні аспекти роботи з голосом і ритмом.

Тривалість заняття – 3 год.
Кількість учасників в одній групі – 5 осіб.
Вартість з особи за один тренінг – 250 грн.

Тренінг «Голос» – субота/18 лютого/11:00 – 14:00
Тренінг «Ритм» – неділя/19 лютого/11:00 – 14:00

Тренер: Ілля Фетисов
vamdf@yahoo.com

Реєстрація за посиланнямhttps://goo.gl/70hSeF

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати