Фотовиставка “Роду древо”

21 вересня – 30 вересня 2017 |

З 21 по 30 вересня 2017 року у виставковій залі Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара» буде експонуватися тематична фотовиставка, що була створена в рамках благодійного проекту «Роду древо» для багатодітних сімей, якими опікується Просвітницький Центр Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира. Проект реалізується з благословення духівника Фонду пам’яті Блаженнішого Митрополита Володимира митрополита Переяслав–Хмельницького і Вишневського Олександра.

Світлини створені партнерами проекту, шістьма професійними столичними фотографами в тому числі: Омельченко Павлом, Омельченко Євгенією, Фардеєвою Наталією, Пічугіною Катериною, Павловим Юрієм, Лавровою Оленою. Проект реалізується за підтримки Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара». У фотосесіях взяли участь десять багатодітних родин, п’ять з яких родини священнослужителів.

Урочисте відкриття фотовиставки відбудеться о 18:00 (вхід вільний).

Про проект:

Благодійний проект «Роду древо» має на меті відродження та популяризацію цінностей сім’ї задля збереження народних, родинних традицій та історичної спадщини української землі. Є істинні слова, що «без роду немає народу», чим більш сильний рід, тим більш сильний разом увесь народ. Пам’ять про свій родовід – це важливий момент у збереженні національних і моральних традицій.

Благодійний проект «Роду древо» складається з трьох етапів:

– Благодійні фотосесії для багатодітних родин (в тому числі священнослужителів) від професійних столичних фотографів;
– Відкриття тематичної фотовиставки (у програмі: офіційна частина, презентація, музичні вітання, майстер–клас для дітей)  21 вересня 2017р. початок о 18:00 (вхід вільний);
– Міні-фестиваль для дітей з багатодітних родин. У програмі: виступи дітей (вокал, гра на інструментах, хореографія) 30 вересня 2017р. початок о 13:00 (вхід вільний).

Місце проведення:
Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара»
Адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 19

Координатор проекту:
Брич Інна Іванівна (063) 068 99 11 або (044) 289 92 68.

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати