Дитяча різдвяна фестивалія “Орелі”. Традиційний ярмарок до Миколая

15-16 грудня 2018 11:00-20:00 |

15-16 грудня Всеукраїнська дитяча різдвяна фестивалія “Орелі-Зима” вже 10 рік поспіль відбудеться в Музеї Івана Гончара. Це одна із найбільш очікуваних зимових передсвяткових подій для дітей та родин.

Всеукраїнська дитяча різдвяна фестиваліяОрелі” – це святковий простір багатовікових різдвяних українських традицій, родинного тепла та єдності.

Підготовка до Різдвяних Свят наповнена надзвичайною урочистістю, чистотою в душі та в домі. Це й період налаштування на щасливе майбутнє, добробут та достаток у наступному році. В цей час небо відкрите, а всі побажання й думки набувають сили молитов.

Фестивалія “Орелі” – місце, де живуть традиції справжнього українського Різдва. Разом з батьками, діти дізнаються про традиції святкування, вивчать колядки та щедрівки з дитячими фольклорними гуртами та автентичними носіями традицій, підготуються до Вертепів, навчаться готувати страви до святвечірнього столу.

На гостей фестивалії чекає традиційний ярмарок до Миколая. Це найбільший маркет різдвяних подарунків, де народні майстри з усієї України представлять свої рукотвори. Дідухи, “павуки” та інша різдвяна атрибутика з соломи та різнотрав’я, пряники “панянки”, традиційні оздоби для оселі, керамічний посуд та скатерки до святкового столу, свічники, ткані килими, вишиті сорочки, традиційні головні убори та прикраси, дитячі іграшки з природних матеріалів, різдвяні казки, подарункова література від українських видавництв та багато іншої краси на вишуканий смак будуть представлені на ярмарку.

Протягом двох днів фестивалії діятиме Різдвяна Майстерня. Майстри традиційного мистецтва навчатимуть власноруч створювати традиційні різдвяні атрибути: дідухи, “павуки”, витинанки, різдвяні зірки.

Справжнім подарунком для всіх стане відкриття Вертепної шопки на подвір’ї Музею Івана Гончара.

Вхід вільний

Завантажити розклад подій можна тут: https://drive.google.com/

#жива_традиція, #РіздвяніТрадиції, #РіздвяніСвята

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати