Дискусія на тему “Початок світу по-українськи: нова цивілізація, нова раса”

12 грудня 2012 |

12 грудня з 17:00 до 19:00 запрошуємо в Музей Івана Гончара на засідання дискусійного клубу, яке відбудеться на тему “Початок світу по-українськи: нова цивілізація, нова раса”.

У жовтні цього року Національним центром народної культури «Музей Івана Гончара» засновано відкриту комунікативну платформу – Диспут-Клуб і Лекторій – з метою актуалізації нашої культурної спадщини через набуття та вдосконалення знань, обміну досвідом на різних рівнях, привернення уваги суспільства і публічного обговорення здебільшого ігнорованих, профанізованих або «закритих» з тих чи інших міркувань тем.

Ми живемо у надзвичайно цікавий період, коли тема кінця і початку світу виходить за межі теоретичних міркувань і набуває практичного значення. Йдеться про Великий Перехід: правильне завершення старого цивілізаційно-расового циклу і правильний початок нового.

Про те, що існуюча цивілізаційна система переживає розпад, вже не треба особливо переконувати. Нинішня цивілізація – це суцільні кризи: кліматичні, екологічні, міжнародні, соціальні, демографічні, економічні тощо. А будь-яка криза, як відомо, це виклик і стимул для перетворення, народження нового.

Справжня загадка завжди приховує в собі відгадку. Так само нинішня всезагальна криза містить у собі засоби для її подолання. Це творчий виклик для спільноти, яка подолає кризу і успадкує землю.

Вирішення будь-яких творчих завдань завжди варто починати з вивчення досвіду попередників. Тож перше запитання: Чи раніше вже була криза Великого Переходу? Відповідь: Так, була. Друге запитання: чи була вона успішно подолана? Так, була: інакше ми сьогодні про це б не говорили. Третє: Чи попередній досвід можна застосувати для подолання актуальної кризи? Так, безумовно, адже всі глобальні кризи принципово подібні.

Про те, як це було в минулому і що можна робити вже сьогодні, ми поговоримо на зустрічі.  Зокрема, дізнаємось про прості, доступні і практичні методи індивідуальної трансформації, а також про передову форму державного устрою для світового українства III тисячоліття.

До широкого обговорення пропонується виступ Ігора Каганця, головного редактора журналу «Перехід-IV» і сайту «Народний Оглядач» – SD.ORG.UA, автора книг «Соціоніка: час України», «Психологічні аспекти в менеджменті», «Нація золотих комірців», «Арійський стандарт», «Пшениця без куколю».

У дискусії візьмуть участь науковці, мистці, студенти.

Приходьте і Ви – висловіть свою думку, обґрунтуйте власне бачення!

Сподіваємося на цікаву, динамічну і конструктивну дискусію.

Тел.: (044) 360-90-77, 362-44-62, honchar_museum@ukr.net

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Share Button

Один відгук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати