День Святого Миколи

19 грудня 2017 року 15:00-18:00 |

19 грудня 2017 з 15:00 до 18:00 Національний центр народної культури “Музей Івана Гончара” запрошує на День Святого Миколи.

Микола у нас – одне з найбільших свят. Правда, з колядками до чужих людей у нас на Миколи не ходять: співає собі колядок удома, кому схочеться. Тільки ж робити щось на Миколи – то вже ні! І щось проти Миколи сказати – теж не можна. Бо він такий, що всеньке бачить і свого не подарує, а коли його попросять, то він допоможе.

Старі люди колись любили тримати в хаті образа Святого Миколая, бо цей образ дуже помагає од усякого нещастя. Бо він як ще ходив по землі, то дуже рятував усякий народ од усякого нещастя; то йому Господь Милосердний поручив, щоб він і тепер рятував. Він і тепер рятує людей. (Із записів на Звенигородщині)

Програма Свята

15:00 – 16:30 Дитячі ігри, виготовлення різдвяних зірок (Тетяна Федосенко, Київ), малювання ікон на склі (Остап Лозинський, Львів), випікання та розпис пряників (Леоніда Прончук, Київ), виготовлення та розпис дитячих іграшок (Вадим Суліковський, Київ), створення витинанок (Людмила Проценко, Київ).
16:30 – 17:00 Презентація дитячої казки “У країні сирних коників”/видавництво Terra Incognita (Ярина Винницька, Львів).
17:00 – 18:00 Вистава для дітей “Ой хто, хто Миколая любить” від дитячого театру “Дай Боже”, за участі троїстої музики дитячого гурту “Орелі”.

У просторі свята буде діяти простір доброчинності, де дітки разом з батьками зможуть принести дарунки для онкохворих діток, дітей-сиріт, дітей з родин учасників АТО. Ви можете принести на свято виготовлений власноруч дарунок, намальовану листівку, банку варення, фарби чи теплі рукавички. Ви можете гарно загорнути подарунок і стати справжнім посланцем від Святого Миколи для того, хто його дійсно дуже чекає.

Вхід вільний

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати