Cемінар Елейн Ґуріан (Арлінґтон, США) “ЦИВІЛІЗУЮЧИ МУЗЕЙ: Креативні підходи до експозицій”

3-4 червня 2014 11:00-17:00 |

3-4 червня 2014 року з 11 до 17 год. запрошуємо в Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» (м. Київ, вул. Лаврська, 19) на інтерактивний семінар Елейн Ґуріан (Арлінґтон, США) “ЦИВІЛІЗУЮЧИ МУЗЕЙ: Креативні підходи до експозицій”.

Семінар відбудеться в рамках навчальної програми проекту «Актуальний Музей: стратегія динамічного розвитку» за підтримки Фонду «Розвиток України» (проект «Динамічний музей») та Посольства США в Україні.

Під час дводенного семінару музейні працівники, причетні до експозиційної діяльності, а також освітяни, дизайнери і куратори виставок, ознайомляться і засвоять на практиці інтерактивні творчі методи «експозиційного мислення», зосередженого на відвідувачах і принципі залучення.

Учасники навчання обговорять етапи і ролі процесу творення виставки, сегментацію аудиторії і потреб, інтерактивні техніки і методики «нашарування» (layering), теорію навчання та інше. Розглянуть низку дотичних актуальних питань, зокрема чи можуть традиційні музейні наративи бути засобом розкриття багатошарових значень?

Заняття передбачає приклади з практики та досвіду учасників семінару, роботу в групах над створенням уявних виставок у розважальній формі, яка має привести до вагомих результатів.

Семінару передуватиме 1-годинна вступна зустріч із керівниками музеїв на тему визначення пріоритетів музеїв та їхньої динамічності у пошуках власних, суголосних часу, шляхів розвитку.

Семінар – англійською мовою з послідовним перекладом.

Seminar_GurianЕлейн Ґуріан – музейний експерт, лектор і тренер, викладач музеології у США, Швеції, Аргентині, Великобританії та Італії. Автор книги «Цивілізуючи музей».

Консультант низки музеїв світу, зокрема Museum of the City of London (Велика Британія), The Exploratorium (Сан-Франциско), Royal BC Museum (Канада), Museum of the Resistance (Домініканська Республіка), Powerhouse Museum (Австралія), National Discovery Museum (Таїланд), Jewish Museum (Німеччина), Te Papa (Нова Зеландія), Museum of World Cultures (Швеція), Dubai Municipality Children’s Museum (ОАЕ). Фулбрайтівський стипендіат. Лауреат престижної музейної премії Американської Асоціації Музеїв. Була президентом асоціації незалежних музейних консультантів «Museum Group», віце-президентом і членом правління Американської Асоціації Музеїв, віце-президентом Комітету ІКОМ США. Працювала заступником директора Меморіального музею Голокосту та Національного музею американських індіанців у Вашингтоні, заступником Секретаря Смітсонівського інституту. 16 років була директором виставкового центру Бостонського дитячого музею.

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ (із зазначенням ПІБ, назви закладу і посади, тел. та email) І ОТРИМАННЯ ВІД ОРГКОМІТЕТУ ПИСЬМОВОГО ПІДТВЕРДЖЕННЯ НА УЧАСТЬ ОБОВ’ЯЗКОВІ: на семінар формується група учасників до 30 осіб.

Перевага надається музейним працівникам, котрі безпосередньо працюють у сфері, тема якої розглядається на занятті. Заявки прохання надсилати на: honchar_museum@ukr.net /(044)360-90-77, (067)737-5347

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати