Благодійний концерт гурту “The Heavenly River”

14 травня о 19:00 |

14 травня  2014 року о 19:00 у рамках музичних зустрічей в Музеї Івана Гончара відбудеться концерт гурту “The Heavenly Rivеr” (“Небесна Ріка”) “Як Музика створює Світ”. 

Це музична розповідь про тонкі вібрації Творіння, що пронизують кожну частинку буття. Вони є музикою і музика сама втілює їх,народжуючись всередині людини. Гармонійність стародавніх мелодій та ритмів Сходу і сучасний музичний світогляд Заходу надихає музикантів і створює особливу атмосферу для слухачів.

“The Heavenly River” цікавий своєю музикою – поєднанням джазу, фольклору з індійською класикою. Музиканти глибоко і ретельно вивчають індійську класичну музику, дехто  навіть навчався грі на інструментах у справжніх майстрів в Індії.

Але, насамперед, вібрації української землі відчуваються в кожній композиції, в кожному імпровізаційному вислові. Серед інструментарію гурту – індійські табли, флейта бансурі, етнічні українські флейти, гітара, клавішні, саксофон, “індо-український” вокал.

Це справжній зразок “World music”.

Гурт “Небесна ріка” існує з 1998 року. За цей час музиканти брали участь в українських та міжнародних етнічних і духовних фестивалях в Італії, Греції, Росії, грали на різних концертних майданчиках Чехії, Словаччини, Китаю, Монголії та інших країн, були героями однієї з телепередач “Решето” (телеканал ТЕТ), та телевізійному проекті “Пульс асфальту” (телекомпанія “Вуличне телебачення).

Колектив записав два альбоми: “The Light” та “Living Water».

Вхід на концерт за запрошеннями (контактний телефон: 050 – 461- 22 – 86).

Світлина indian-club.ru

Share Button

2 відгуків

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати