Бесіди про Чорнобиль, поліську культуру. Презентація книги

13 квітня 16:30 |

13 квітня о 16:30 в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» відбудеться творчий захід — «Пікнік на узбіччі», присвячений темі збереження традиційних культур у техногенному світі й 25-й річниці Чорнобильської трагедії. Організатор: інформаційно-аналітична агенція «НАШ ЧАС».

Ми поговоримо про прадавню поліську культуру, одне із джерел якої опинилося в зоні відчуження. Оскільки древня поліська культура належить не тільки Україні, але й Росії, Білорусі та Польщі, а Чорнобиль вплинув і на всі країни-сусіди України – на захід запрошенні представники посольств цих країн. Планується також виступ представника Японії. З української сторони запрошені – мер міста Славутич Удовиченко В.П., Народний РУХ України, Олесь Доній («Остання барикада»), дослідники традиційних культур (фольклористи, етнографи), представники екологічних центрів та громадських організацій.

Ми також презентуємо для Вас нову книгу видатної української дослідниці Полісся Лідії Орел «Українське Полісся. Те, що не забувається» і покажемо слайд-шоу з раритетами із зони відчуження.
На вас також чекають сувеніри від Українського центру орігамі – маленькі лелеки як символ здійснення мрій (майстри орігамі працюватимуть в інтерактивному режимі).

Журналістам надається прес-пакет: розгорнутий прес-реліз, диск з фотографіями, книга «Українське Полісся. Те, що не забувається».

Буклет заходу (для завантаження).doc

Окрім цього, триватиме акредитація журналістів на поїздку до міста Славутич на захід для працівників станції та мешканців міста, який відбудеться наприкінці квітня.

Акредитація обов’язкова (пов’язана з обмеженістю місць в музеї)!!!

Заявку на участь можна підтвердити електронкою: pr.nash-chas@ukr.net, або за телефонами:
(044) 569-10-70, (050) 989-30-79. Контактна особа – Людмила Казнадій.
(044) 569 10 70, (050) 357 90 09. Директор агенції – Харламова Тетяна Борисівна.

www.nash-chas.com.ua
e-mail: direktor@nash-chas.com.ua

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати