25 січня – День народження ініціативи «Бібліотека Майдану»!

25 січня 2015 о 15:00 |

Напередодні річниці з дня свого заснування Бібліотека Майдану збирає своїх друзів! Бажання одного дня зробити щось хороше для людей на барикадах переросло у справжній соціально-культурний проект, який триває й донині. Створити “місце розуму” у просторі Українського Дому, яке б на той час гармонічно доповнило “місце духу” (головна сцена Майдану) та “місце сили” (Грушевського), – такий був задум у засновників цієї громадської ініціативи.

Бібліотека Майдану справно пропрацювала у форматі революційної читальні та культурно-просвітницького простору в Українському Домі понад півроку, цілодобово 24/7. Ми видавали книжки “під чесне слово” та створили справжню доброчинну платформу для книжкових обмінів, завдяки якій книги із самого серця Революції Гідності з нашим фірмовим штампом читають у найвіддаленіших куточках України, а сьогодні наші книжки ще й зігрівають серця мужнім воїнам, що обороняють країну на Сході.

Сьогодні формат роботи Бібліотеки хоч і змінився, та наші волонтери й далі продовжують свою добру справу, що виникла одного морозяного дня Майдані.

Ми розповімо нашу історію, з чого і як все починалося рівно рік тому, повідаємо про наше сьогодні та плани й сподівання на майбутнє. Буде багато цікавих оповідок та світлин, приємних спогадів і, звичайно ж, надзвичайно тепла атмосфера та святковий торт!

Команда Бібліотеки Майдану щиро запрошує всіх своїх друзів: читачів, авторів й видавців, громадських активістів, майданівські ініціативи та наших доброчинців й шанувальників, а особливо, всіх-всіх-всіх наших волонтерів, які долучилися до творення Бібліотеки Майдану – місця, де читають, думають, мислять та діють!

Зустрічаємося великим дружнім колом цієї неділі, 25 січня, о 15:00 у надзвичайному просторі Музей Івана Гончара (Ivan Honchar Museum) (вул. Лаврська, 19), де зараз триває інтерактивний виставковий проект “Творчість свободи: (р)еволюційна культура Майдану. Також всі гості зможуть переглянути найбільшу в Україні колекцію книг, присвячених Революції Гідності [МАЙДАН У КНИЖКАХ], яку зібрала наша Бібліотека.

Безмежно раді будемо всіх бачити й до зустрічі!!!

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати