Пропонуємо вашій увазі відеозапис тренінгу Світлани Куц (Київ) «Стратегія самодостатності музею», який відбувся 29 жовтня 2013 року в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара».
На тренінгу увага була сконцентрована на фандрайзингу як стратегії успішного розвитку музею та забезпечення його фінансової життєздатності. Учасники проаналізували тренди у фінансуванні музеїв, спробували зрозуміти мотивації доброчинства. Розглянули механізми збільшення донорських коштів та пожертвувань, зокрема завдяки аналізові активів та ресурсів, які може надати музейна установа для потенційних добродійників. Торкнулися основ написання проектних пропозицій та правил ведення фандрейзингових перемовин. Проаналізували кейси успішних фандрейзингових програм.
Світлана Куц – консультант, тренер, директор Інституту професійного фандрайзингу, директор українського представництва International Fundraising Consultancy (Лондон, Мілан, Оттава, Амстердам, Київ, Цюрих, Нью-Йорк), член Ради директорів Європейської фандрайзингової асоціації.
Працює у сфері розвитку потенціалу неприбуткового сектору з 1994 року. Має вищу лінгвістичну освіту, закінчила аспірантуру Нью-Йоркського університету (США) за темою «Філантропія та громадянське суспільство». Навчалася на курсах післядипломної освіти провідних навчальних інституцій США, Великобританії, ЄС, Польщі, Росії та України. Автор численних публікацій на тему організаційної стійкості НПО за кордоном та Україні. Автор навчальних курсів і консультант у сфері стратегічного планування, фандрайзингу, проектного менеджменту, соціального маркетингу й адвокасі.
Ініціатор та організатор щорічного Міжнародного семінару з фандрайзингу і сертифікованого Європейською фандрайзинговою асоціацією курсу навчання професійних фандрайзерів. Провела понад 500 тренінгів і консультацій з організаційного розвитку для аудиторій різного рівня різних країн.
На міжнародному рівні брала участь у розробці «Міжнародних принципів етичної діяльності фандрайзерів».