У Львові вже завершили писанку присвячену пам’яті Володимира Івасюка «Червона Рута». Цей безцінний пам’ятний шедевр поселиться в Галереї мистецьких писанок, що на площі Ринок, до 12 травня.
Нагадаємо, що особливістю цієї роботи є те, що до її створення долучились відомі художники Юрій Кох та Ольга Погрібна-Кох.
Також вагомий влад зробили і зірки-учасники «Проекту ІВАСЮК», залишивши свої автографи та малюнки, а це Оксана Муха, Наталка Карпа, Павло Табаков, гурт «Піккардійська терція», капела «Трембіта» та сестра композитора Галина Івасюк.
Зображення писанки несе ідею сходження до вершин Червоної рути, а також елементи та львівських пам’яток, які переплітаються з сучасністю.
За словами організаторів Фестивалю писанок, цей шедевр присвятили 64-річниці з дня народження композитора Володимира Івасюка.
Писанку «Червона рута» а також і інші роботи з «Гелереї мистецьких писанок» виставлено на благодійний аукціон. Частина вилучених коштів буде скеровано на придбання обладнання для киснево-синглетної терапії для Міської дитячої клінічної лікарні, що на вул. Пилипа Орлика, 4.
Нагадаємо, що в рамках Фестивалю писанок було відкрито «Галерею мистецьких писанок», її експозицію складають понад 50 мистецьких півметрових та метрових писанок. Свій внесок у створення цієї виставки зробили відомі художники, серед яких Олександр та Іванка Войтович, Наталія Балух, митці та дизайнери Львова, а також юні таланти з творчих студій та організацій. Ці роботи також виставлено на благодійний аукціон, де вже продано 4 з них.
«За останніми підсумками, Галерею писанок відвідало близько 3 тис. гостей Свята. Милуватись цими шедеврами львів’яни та гості міста зможуть до 12 травня. Також цей витвір побачать і кияни 24 травня під час концерту «Проект ІВАСЮК» в Палаці Україна», — повідомив Андрій Сидор, директор Фестивалю Писанок, організатор музично-мистецького «Проекту ІВАСЮК».
Довідка
«Проект ІВАСЮК» – це музично-мистецький захід, який проводитьсь з нагоди 64-річниці з дня народження композитора Володимира Івасюка. Організаторами проекту виступили компанія з організації подій «Дік-Арт» та Микола Кулик, художній керівник та головний диригент Державної Заслуженої академічної капели України «Трембіта», які об’єднали на одній сцені естрадно-симфонічний оркестр, хорову капелу, естрадних виконавців та підкреслили все це ексклюзивними фото та відео з домашнього архіву родини Івасюка. У Львові концерт викликав такий ажіотаж, що замість двох запланованих концертів організатори провели чотири. Наступний концерт «Проекту ІВАСЮК» пройде 24 травня у Києві, а згодом і у інших містах України.
За інформацією організаторів «Проекту ІВАСЮК — компанії «Дік-Арт»
ridna.ua