Виставка американського художника

23 лютого о 16:30 |

З 23 лютого по 14 березня 2011 року в НЦНК “Музей Івана Гончара” триватиме виставка писанок та картин американського художника-іконописця з українським іменем Нестора Топчія – «Повернення».

Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» запрошує своїх друзів приєднатися до унікальної події – першої виставки на українській землі художніх робіт митця Нестора Топчія, визнаного в багатьох країнах світу.

«Повернення» – невипадкова назва цієї виставки. Художник сприймав, творив і популяризував українську писанку і український іконопис, ніколи не бачивши України. Писанки Топчія – це його світогляд, філософія буття, що немає національних чи історичних кордонів. Творчість цього художника – ще один доказ вічності українських архетипів, які виринають із підсвідомості, надсвідомості, неусвідомленості, і оживають у творах автора.

Творчість Топчія переплітає у собі методи, освячені роками, разом із парадоксальним філософським тлумаченням, несумісними художніми техніками й мистецькими традиціями, а також із антитетичними графічними підходами до вираження узгодженого й пантеїстичного бачення реальності. Недивлячись на те, що писанки вважаються частиною прадавнього народного мистецтва, Топчій долає бар’єри лінійної історіїї і сприймає писанку як динамічну адаптативну систему, що постає поза часом у вічному сьогоденні. Писанки Топчія не схожі на ті, до яких ми звикли.

Офіційне відкриття виставки відбудеться у форматі прес-конференції, на якій будуть присутні:

  • Нестор Топчій – автор, живописець, скульптор, художник-інсталятор і художник перформансу (м.Хьюстон, США) www.nestortopchy.com
  • Петро Гончар – директор Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара».

Контактні особи: кординатори виставки Нестора Топчія в Києві
Олена Бондаренко 095 326-42-27, olena07@ukr.net
Євгенія Мелеховець 099 549-89-44, jessmel@mail.ru

Виставка діятиме по 14 березня 2011 року щодня,
крім понеділка та останнього вівторка місяця з 10:00 до 17:45

Вхід на відкриття виставки вільний!

ВХІД У МУЗЕЙ
для дорослих – 15 грн., для дітей та пенсіонерів – 3 грн.

Share Button
Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати