Музична зустріч з гуртом “Три кроки в ніч”

12 жовтня 2015 |

12 жовтня о 17.00 запрошуємо на творчий вечір в рамках музичних зустрічей в Музеї Івана Гончара.

Цього разу на Музичній зустрічі в музеї Івана Гончара ви матимете змогу познайомитись з учасниками гурту «Три кроки в ніч»: Марічка Кошелінська-Мартинюк, Віктор Мартинюк, Сашко Міхаліцин, Данило Ільницький.

Гурт утворився 2013 року, напередодні першого Свята музики у Львові. Відтоді підготував цикл українських колискових “Ковдронька” і розпочав роботу над новою “поетичною” програмою.

У творчості гурту найвиразніше простежуються дві настроєві домінанти – лірична і трагічна, які можна пов’язати з порою надвечір’я, коли тіні речей довшають, а обриси стають плинними.

На вечорі буде представлено цикл пісень “Ковдронька”, що присвячені дітям –”Маленька дитина, скоро вродиться, то вже все знає, але не може нічого сказати. Вона ще ангел. Аж як зачне говорити, тогди все забуде”, – так оповідають про нього учасники гурту.

Яку ми чули музику до того, як народилися? Яку музику ми чули тоді, коли нас іще не було? Не знаємо цього, але знаємо, що першим її відлунням, проспіваним до нас на цьому світі, були колискові. Ця найдавніша форма в особистій музичній історії чи не кожного, давно забута і пригадана знову, коли вже нам самим довірено оберігати сон нової людини.

Чекаємо Вас на концерті!

Вхід на концерт за вхідними квитками до музею.
Три кроки в ніч

Share Button
Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати