Лекція Лінди Норріс (США) “Творчість у динамічному музеї”

30 квітня 2013 11:00-13:00 |

30 квітня 2013 року з 11:00 до 13:00 запрошуємо в Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» на лекцію Лінди Норріс (США) “Творчість у динамічному музеї”.

Linda_Norris_lection_30.04.2013

Творчість притаманна кожному з нас від народження, але її можна успішно примножувати. Розвиваючи власні творчі здібності та застосовуючи їх на практиці, ми робимо наші музеї більш значущими, захоплюючи­ми, цікавими і життєздатними. Творчість є одним із ключових вмінь ХХІ століття, тож музеї можуть бути чільними гравцями у креативному розвит­ку громад і суспільства.

Лінда Норріс, музейний експерт зі Сполучених Штатів, розповість про те, як творчі зусилля музейних працівників можуть призвести до зростання творчої віддачі з боку відвідувачів. Розробляючи виставки для різних типів музеїв, слід працювати більш творчо і у тіснішій співпраці над розробкою концепцій, інтерактивів і дизайну експозицій.

На цій активній зустрічі Лінда зробить огляд деяких дивовижних виставок у США, Європі та Україні. Учасники заходу також поекспериментують із деякими техніками розширення власного творчого мислення.

Лекція «Творчість у динамічних музеях» базується на книзі Лінди Норріс та Рейні Тісдейл «Museums and Creative Practice» (Музеї і креативна прак­тика), що виходить у світ 2013 р. у видавництві «Left Coast Press», США.

Лекція – англійською мовою з послідовним перекладом українською.

Лінда НоррісЛінда Норріс (США) – стипендіат Програми академічних обмінів імені Фулбрайта,
у 2009–2010 роках викладала курс «Навчання в музеях» у Національному університеті «Києво-Могилянська академія», а також проводила низку семінарів та воркшопів у різних регіонах України. 2010 року Лінда Норріс очолювала міжнародну групу експертів з аудиту Національного музею архітектури та побуту в Пирогові, а також продовжувала роботу над своїм проектом «Pickle Project».

2011 року виступала на пленарному засіданні музейної конференції «Реформа музейного менеджменту та маркетингу» в Києві. Свій український досвід Лінда описала в низці музеологічних журналів США, зокрема в «History News», «Exhibitionist and Museums and Social Issues», а також у своєму блозі «The Uncataloged Museum».

Лекція відбувається в рамках проекту Музею Івана Гончара «Актуальний Музей: стратегія динамічного розвитку» (проект «Динамічний музей» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»).

Попередня реєстрація:
honchar_museum@ukr.net / (044) 360-90-77, 288-92-68, (067)737-53-47

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати