Лекція “В (не)очікуванні креативності: співпраця зі студентами як шанс зміни в музеї” (Андрій Лінік, Львів)

19 березня 2013 з 11:00 до 13:00 |

19 березня 2013 року з 11:00 до 13:00 запрошуємо в Музей Івана Гончара на лекцію Андрія Лініка (м.Львів) “В (не)очікуванні креативності: співпраця зі студентами як шанс зміни в музеї”.

Андрій Лінік

Андрій Лінік – художник, куратор.
Куратор проекту електричних мистецтв “Transformator”, Футурологічного конгресу та ін. Один з співзасновників Інституту актуального мистецтва у Львові, головний координатор низки проектів Інституту актуального мистецтва і Тижня актуального мистецтва у 2008 році. Резидент WRO Art Center (у рамках стипендії Міністерства культури Польщі “Gaude Polonia”) у Вроцлаві, Польща; програми із менеджменту мистецтва від Шведського Інституту проведеної компанією «Intercult», Стокгольм, Швеція та інших. Учасник Бієнале Нових медіа мистецтв WRO, Вроцлав, Польща; Mindware 1.0. Technologies of Dialogue, Люблін, Польща; “Тижня актуального мистецтва” та ін.
Із березня 2011 року – куратор виставкових проектів Центру міської історії Центрально-Східної Європи у Львові.

Невід’ємною складовою виставкової діяльності Центру міської історії Центрально-Східної Європи у Львові є проведення освітніх програм. В рамках виставки «Спорт і місто: Людина. Суспільство. Ідеологія.» ми спробували змінити підхід до творення та бачення розвитку освітньої програми в Центрі міської історії. Результом такої зміни став отриманий новий і почасти дуже неочікуваний досвід від налагодження активної співпраці з освітніми закладами різного рівня акредитації міста Львова та роллю міської ради як посередника у такому намірі. Іншим важливим досвідом освітньої програми була спроба запропонувати коротку серію лекцій-розмов для музейних працівників міста Львова та студентів різних вузів і спеціальностей.

Метою програми роботи зі студентами під назвою «Моя візія ідеального музею» була спроба не стільки говорити яким міг би бути «ідеальний» музей, а, через практичні заняття, випрацювати шляхи та рішення для зміни двох львівських музеїв: Музею «Арсенал» і Львівської національної картинної галереї.

На прикладі такої програми для студентів, яка вдало перетворилась на співпрацю зі студентами, Андрій Лінік поділиться її результатами та пропозиціями, що готуються для зміни львівських музеїв, а також розповість про низку питань та ідей, що були порушені в процесі цієї роботи.

Лекція відбувається в рамках проекту Музею Івана Гончара «Актуальний Музей: стратегія динамічного розвитку» (проект «Динамічний музей» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»).

ВХІД ВІЛЬНИЙ

Афіша.pdf

Попередня реєстрація обов’язкова:
(044) 280-52-10, 288-92-68 / honchar_museum@ukr.net

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати