Програма

І. Розвиток персоналу: створення і впровадження Комплексної навчальної програми
(серії тематичних лекцій, семінарів, тренінгів)

1. Проведення серії тематичних лекцій з музейної справи для широкої аудиторії (музейники, арт-куратори, арт-менеджери, студенти, митці, науковці, журналісти тощо):

  • 12 лекцій, 50–80 учасників, українські та зарубіжні лектори, он-лайн трансляція, запис і розміщення лекцій на сайті музею, синхронний переклад іншомовних лекторів на українську мову, анкетування і оцінка кожного заходу.

2. Проведення серії тематичних семінарів з музейної справи для фахових груп:

  • А – студентів-музейників (загальномузейна тематика, перспективи музейної справи);
  • B – керівників музеїв: директорів та заступників (музейний менеджмент, фандрейзинг, комунікація та презентація, стратегічне планування та ін.);
  • C – фондових працівників музеїв (охорона, облік та збереження колекцій: стандарти і практики й ін.);
  • D – підрозділів з просвітницької роботи та PR (музейні програми, творче планування, розвиток аудиторій, музейна педагогіка, робота зі ЗМІ, соціальні мережі та ін.):
  • 4 семінари, 20–30 учасників, українські та зарубіжні тренери, он-лайн трансляція, запис і розміщення семінарів на сайті музею у разі, якщо це дозволяє програма семінару, послідовний переклад іншомовних тренерів на українську мову, анкетування і оцінка кожного заходу, випрацювання колегіальних професійних рекомендацій для профільних державних відомств щодо вирішення проблем і покращення музейної діяльності в Україні.

3. Проведення серії тематичних тренінгів з музейної справи на базі експериментальних виставкових проектів у Музеї Івана Гончара:

  • 4 тренінги на теми влаштування основних і тимчасових виставок, експозиційного дизайну, основ презентації та інтерпретації, виставкового контексту і наративу, досвіду відвідувачів – 20–50 учасників, українські та зарубіжні тренери, он-лайн трансляція, запис і розміщення тренінгів на сайті музею, синхронний переклад іншомовних тренерів на українську мову, анкетування і оцінка кожного заходу.

4. Створення і публікація читальника з розміщенням матеріалів Комплексної навчальної програми (лекції, семінари, тренінги, рекомендації тощо).

ІІ. Музейний експеримент (створення експериментального творчого майданчика)

1. Технічна модернізація експериментального простору – виставкової галереї

2. Здійснення 3-х інноваційних виставкових проектів:

  • 2 проекти у рамках Програми інноваційного музейного партнерства, а саме, створення виставок у Музеї Івана Гончара у партнерстві з іншими музеями та на базі їх колекцій;
  • експеримент з модернізації основної експозиції Музею.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *